alyona alyona та Jerry Heil: нові образи та зміни в номері для «Євробачення-2024»

alyona alyona та Jerry Heil

Українські представниці alyona alyona та Jerry Heil провели першу репетицію на основній сцені «Євробачення-2024», яке пройде в травні у Мальме, Швеція. Перші знімки артисток вже опубліковані на офіційному сайті конкурсу.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Фокус», як повідомляє ТГ-канал «Єврофани. Новини Євробачення», учасниці з України докорінно переробили концепцію свого виступу. В ході репетиції вони продемонстрували нові світлі образи та зміни в сценічному оформленні для створення більш вражаючого номеру. Виступ включає в себе елементи попередніх виступів alyona alyona і Jerry Heil, такі як використання скелі та реквізити від минулорічного виступу Brunette. Особливо виділяється виконавиця Jerry Heil в ніжній легкій сукні, створеній ніби з пірр’я, тоді як alyona alyona додає виступу динамічну реп-інтерлюдію.

«Єврофани» підкреслюють, що шоу підкреслює багатство української культурної спадщини та її вплив через музику. Вони відзначають, що номер стане ще більш видовищним завдяки використанню піротехніки під час півфіналів та фіналу. Відзначимо, що перший і другий півфінали конкурсу відбудуться 7 і 9 травня, а гранд-фінал пройде 11 травня.

Нагадаємо, ми раніше розповідали якою буде сцена Євробачення 2024: відкрито секрети дизайну.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *