Юлія Саніна вперше розповіла про проблеми в THE HARDKISS: що відбувається за лаштунками

Юлія Саніна

У новому випуску проєкту «Шо по Шоу» ведуча Катя Сташко поділилася ексклюзивом. Вона змогла отримати від Юлії Саніної інформацію стосовно чуток, щодо проблем в гурті THE HARDKISS.

За даними STUDway із посиланням на «lux.fm», вже кілька місяців ЗМІ активно обговорюють можливий розпад цього рок-колективу. Згідно з отриманою інформацією, чоловіча частина гурту перебуває за кордоном з початком повномасштабного вторгнення, тоді як сама Юлія розпочала власний акустичний тур в Україні із намірами розширити свою сольну кар’єру. Виконавиця розповіла, що тур «Special Kiss» відображає її власне сприйняття творчості гурту, як співавторки пісень.

У розмові з Катею Сташко вона підтвердила чутки про складні часи в THE HARDKISS наразі. Проте для неї було важливо організувати сольний тур не лише через довгу перерву у виступах, а й у бажанні показати собі, що вона може існувати як самостійна артистка, не зважаючи на 12 років спільної роботи з гуртом. Таким чином, гастрольний тур з акустичною програмою для неї став своєрідним етапом особистого розвитку. Однак вона зазначила, що її ідея про сольний тур не сподобалася учасникам THE HARDKISS.

«Не заважають і то добре»,

– підсумувала Саніна.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що Klavdia Petrivna заінтригувала зміною іміджа.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *