Витік інформації: вище керівництво Tesla та SpaceX разом з Маском вживають наркотики

Вище керівництво Tesla та SpaceX були в курсі вживання наркотиків Ілоном Маском, вони також регулярно приймали заборонені речовини разом із ним. Це стало невід’ємною частиною їхнього життєвого стилю, націленого на підтримання соціального статусу та матеріального благополуччя.

Як повідомляє «STUDway» з посиланням на «The Wall Street Journal», директори Tesla і SpaceX не лише брали участь в вечірках, але й відпочивали разом з Маском на курортах та фестивалях. У світі, який сформував Ілон, його наближені відчувають необхідність наслідувати його поведінку, включаючи й вживання наркотичних речовин. Відмова може образити мільярдера, співпраця з яким принесла їм не тільки прибуток, але й соціальний статус. Хоча деякі члени управління виражають занепокоєння через негативні наслідки такої поведінки для компаній Маска й активів інвесторів на суму приблизно 800 млрд дол., вони не здійснювали ретельного розслідування фактів вживання наркотиків і не фіксували свої сумніви в офіційних протоколах ради.

Слід зазначити, що значні особисті та фінансові взаємозв’язки між топ-менеджерами компаній Маска піднімають питання щодо незалежності членів ради директорів і можуть суперечити правилам, що визначають незалежність в публічних компаніях. Окрім заробітної плати, деякі директори Tesla та SpaceX володіють значними інвестиціями у компанії Маска, включаючи стартап Neuralink та підприємство The Boring Co. Крім того, сам Маск вкладає кошти в підприємства своїх директорів, що ще більше підсилює зв’язки між ними.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про секрет успіху від Маска та Гейтса: як правило 5 годин змінить ваше життя.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *