Годинник найзаможнішого пасажира «Титаніка» продали на аукціоні за рекордну суму – вражаючі деталі

Годинник з Титаніка

Кишеньковий годинник, що належав найзаможнішому пасажиру «Титаніка», був проданий за рекордні $1,5 мільйона – це рекордна вартість для речей, пов’язаних з затонулим лайнером. Початкова ціна була нижчою в 10 разів.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «ВВС», Астор – засновник готелів Astoria, St. Regis та Knickerbocker у Нью-Йорку. Його статки на той час оцінювалися в $87 млн, що еквівалентно кільком мільярдам сьогодні. 47-річний Джон Джейкоб Астор був серед найбагатших людей світу, коли сів на борт «Титаніка» в 1912 році. Він був інвестором, письменником і учасником іспано-американської війни. Востаннє його бачили, коли він стояв на містку корабля, курячи разом з пасажирами першого класу перед тим, як «Титанік» затонув.

Астор посадив свою вагітну дружину Мадлен, служницю та медсестру в рятувальну шлюпку, а сам залишився на борту. Тіло Астора виявили у воді через тиждень після катастрофи. Кишеньковий годинник Waltham із 14-каратного золота, з його ініціалами, знайшли у кишені та передали старшому сину Вінсенту, якому тоді було 20 років. Вінсент відремонтував годинник і носив його роками, поки не передав своєму хрещенику Вільяму Доббіну.

Колекціонер пам’яток, пов’язаних з «Титаніком», придбав годинник у сім’ї Доббін у 1990-х роках. Годинник демонстрували в Президентській бібліотеці Рональда Рейгана, Морському музеї в Нью-Йорку та Національному географічному музеї у Вашингтоні. До цього найдорожчою річчю з «Титаніка», проданою на аукціоні, була скрипка керівника оркестру знаменитого лайнера, на якій він грав, коли корабель тонував. Скрипку продали на аукціоні 11 років тому за $1,4 мільйона, хоча початкова ціна була втричі нижчою.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що вкрадену у Пола Маккартні гітару знайшли через 50 років.

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *