Війна в новинах: психотерапевт розповідає, як зберегти психіку та не опинитися в пастці негативу

Новини

Під час реальної війни стає надзвичайно важко утриматися від постійного перегляду новин, але психотерапевт Надія Ширий наголошує на важливості відпочинку від цього потоку інформації. За її словами, постійний пошук новин може бути спробою заспокоїтися та знайти підтвердження власних думок. Хоча хороші новини можуть бути підбадьорюючими, тривалий потік негативу може негативно впливати на настрій, викликати страх та розпач.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «ranok.ictv», психотерапевтка підкреслює, що негативна інформація посилює відчуття загрози та може впливати на психіку. Люди опиняються в замкнутому колі, бо шукаючи хороші новини, вони часто знову натрапляють на негатив. Це може викликати стан невизначеності та тривоги. Ми прагнемо знати наше майбутнє, але в умовах війни це стає практично неможливим.

Як боротися з цією залежністю? Спробуйте встановити чіткий розпорядок дня, коли ви будете переглядати новини. Виділіть певний час для цього, наприклад, по 15 хвилин у ранку, в обід та ввечері. Працюйте над своєю тривогою та намагайтеся спрямувати її у корисному напрямку, підтримуючи своїх близьких та допомагаючи рідним. Не забувайте: кожен з нас є частиною великого механізму, який, об’єднавшись, переможе будь-які виклики.

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *