Відверта розповідь Олександра Терена про те, як він впорався зі страшними болями після втрати ніг

Олександр Терен про втрату ніг

Ветеран війни Олександр Терен (Будько) розповів про те, які відчуття він переживав у момент втрати ніг та як довго тривало подолання фантомних болей.

За даними STUDway із посиланням на «Фокус», за словами захисника, біль був настільки інтенсивним та всеохоплюючим, що він відразу зрозумів, що втратив нижні кінцівки, а всі його думки були лише про те, як припинити цю муку. Про це він розповів в інтерв’ю Hromadske. Інцидент стався у серпні 2022 року, коли Александр виконував обов’язки командира мінометного розрахунку.

«Спочатку – безмежний біль. Скажу чесно, навіть не можу описати словами цей ступінь болі, вона була дійсно адською. Я відразу розумів, що це кінець моїм ногам, бо так боляче може бути тільки тоді, коли ніг немає. Особливо коли земля летить в обличчя і ти думаєш: от і все, без ніг»,

– розповів Олександр.

Воїн також зауважив, що цей обстріл був дивним збігом обставин, адже попереду або після цього в тому місці, де знаходився його підрозділ, не було обстрілів.

«Єдине, що я міг думати – це якось зупинити цю муку. Спочатку фізично було дуже важко, можливо, навіть декілька тижнів. Безмежний біль. Мені постійно давали знеболюючі, ставили фентанілові пластирі, проводили спінальну анестезію»,

– згадує боєць.

Проте, як він додав, нічого не допомагало і почалися фантомні болі:

«Ці фантомні болі просто розривали мене, мабуть, два місяці, я вже думав, що збожеволію, бо це просто неможливо терпіти. Знеболюючі не допомагали. І ти лежиш, страждаєш, не спиш, не їси, не ходиш. Тобі постійно роблять операції»,

– згадує він.

За словами Терена, єдине, про що він міг думати, це якось припинити цю муку. Вона почала спадати лише через 2 місяці, тоді ж і фантомні болі стали менш вираженими.

«Спочатку я мріяв про те, як повернутися на фронт. Думав: ось пройшли 2 місяці, поставлю протези, повернуся і знову на війну. Але коли я пройшов певний процес відновлення і всі півкулі мозку стануть на місце, я зрозумів, що не буду ефективним в армії. І почав думати про те, що я можу робити в цивільному житті»,

– додав він.

Зазначимо, що 13 травня стало відомо, що український захисник Олександр Терен став головним героєм шоу «Холостяк». Пізніше Терен пояснив, що він дійсно хоче зустріти дівчину, з якою він буде відчувати себе по-іншому. Проте він зазначив, що цей проект не буде єдиною частиною його життя.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про несподівані зізнання Опри Вінфрі – вона розповіла правду про свою боротьбу з ожирінням.

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *