Три прості хитрощі, щоб дізнатися, чи дійсно ви комусь подобаєтесь

Як дізнатись, що про вас думають

Ми завжди прагнемо вірити у щирість почуттів інших людей до нас, але часто помиляємося, бо нас можуть обманювати або ми самі себе обманюємо. Пропонуємо вам три невеликі хитрощі, які допоможуть визначити щирість почуттів до вас.

За даними STUDway із посиланням на «ТСН», на підсвідомому рівні ми завжди хочемо довіряти людям, це природний рефлекс. Однак життя з раннього віку вчить нас бути обачними та зустрічати нових людей не з відкритим серцем, а з критичним розумом. Це може здаватися не дуже романтичним, але це безпечніше. У нас є кохані та друзі, але іноді ми сумніваємося, чи справді їхні почуття до нас щирі. Ми не можемо зазирнути в чужу душу, але ці три хитрощі допоможуть вам зрозуміти, що людина відчуває до вас.

Тест на вразливість

Станьте трохи вразливішими перед людиною, відкрийтесь їй. Розкажіть про те, що вас насправді турбує. Головне – детально пояснити, чому це є проблемою для вас і ви не знаєте, що робити далі. Уважно спостерігайте за реакцією. Більшість людей слухатиме вас співчутливо, але якщо ви справді подобаєтеся людині, вона почне активно співпереживати та намагатиметься допомогти. Вона зробить усе можливе, щоб знайти вихід із ситуації.

Мова тіла

Наступного разу, коли ви увійдете до кімнати, зверніть увагу на поведінку людини. Якщо вона змінює положення тіла, коли бачить вас, приймає більш відкриту позу, це свідчить про те, що ви їй подобаєтеся.

Правило перешкод

Це підсвідомий жест, який робить кожна людина, якій ви подобаєтеся. Коли ви будете поряд, випадково розмістіть між вами кілька предметів: напій, сумку або щось інше. Якщо людина щира у своїх почуттях, вона почне відсувати ці предмети або взагалі прибере їх з поля зору.

Ці прості дії допоможуть вам краще зрозуміти стосунки та, можливо, завершити ті, що вже вичерпали себе, або помітити когось, хто дійсно цінує вас, прибираючи перешкоди на вашому шляху.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про 6 кроків до успішного розвитку стосунків.

Подорожі в глибини суспільних та культурних аспектів життя, щоб допомогти краще зрозуміти та обговорити важливі питання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *