Топ-3 найпопулярніших туристичних напрямків 2023 року: Франція на першому місці

Париж

Кожного року все більша кількість людей подорожує світом, а попит на відомі туристичні напрямки стрімко зростає, що приносить значні доходи в бюджети країн через оподаткування. Організація UN Tourism зібрала статистику туристичних подорожей і склала власний рейтинг найпопулярніших країн для мандрівників у 2023 р.

За даними STUDway із посиланням на «OBOZ.UA», Франція посіла І місце в цьому рейтингу. Це й не дивно, адже минулого року соціальні мережі були переповнені знімками на фоні Ейфелевої вежі в Парижі з різних її ракурсів. Всього до країни прибуло 100 млн туристів, а країна заробила на них 68,6 мільйонів доларів (278 мільйонів гривень).

Рейтинг найпоширеніших країн для подорожей
Рейтинг найпоширеніших країн для подорожей. Фото – obozrevatel.com.

ІІ сходинку займає Іспанія – центр шопінгу та сієсти. У 2023 країна прийняла 85,2 млн відвідувачів та заробила на них 92 мільйони доларів (373 мільйони гривень), що перевищує доходи Франції, яка зайняла перше місце за кількістю туристів.

ІІІ місце посіли США, куди приїхало 66,5 мільйонів туристів з усього світу. Прибуток країни склав вражаючі 175,9 мільйонів доларів (7, 13 мільярдів гривень), що вивело США в лідери за доходами від туризму.

Слід зазначити, що в Італії, зокрема у Венеції, було настільки багато туристів, що країна запровадила спецподаток на туризм, щоб зменшити кількість мандрівників. Попри це, Італія все ще перебуває поміж пріоритетних місць для відпочинку і тримає своє місце у топ-10 найбільш відвідуваних країн.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про житловий колапс на Ібіці: місцеві жителі змушені жити в авто через туристів.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *