Таємниця «Just Room Enough Island»: як виглядає найменший острів планети

Just Room Enough Island

Яким ви уявляли найменший острів у світі? Можливо, десь посеред океану… Але ні, його можна знайти між США та Канадою в протоці Александрія на річці Св. Лаврентія. Його унікальністю є надзвичайно мала площа, на кам’янистому шматку землі, де ледь вмістився будинок та трошки рослинності.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «The Sun», острів іронічно називають «Just Room Enough Island», що з англійської означає «Достатньо простору лише для однієї кімнати». У 1950 році на острові оселилася сім’я Сайзлендів, яка побудувала будинок. Однак він став відомим світові лише в 1992 році після автоматизації маяка Бішоп Рок в Англії.

Just Room Enough Island
Just Room Enough Island. Фото – nypost.com.

Цей шматок землі серед води має площу в 310 кв. метрів, що є трохи більшим, ніж тенісний корт. На його скромній території росте дерево, два кущі та стоїть один приватний будинок, який досить міцно «тримається» на землі. Будівлю постійно доглядають – фарбують, прибирають територію, стрижуть кущі. Якщо уважно розглядати старі знімки, то видно, що власники навіть змінили дах.

Зараз на острові немає нікого, але він все ще є приватною власністю. Тому це маленьке диво можна розглядати лише здалеку. Але деяким вдається підійти ближче і роздивитись його більш детально, хоча б з човна.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *