«Такого ще ніхто не робив!»: Артем Пивоваров презентував телеверсію свого шоу

Артем Пивоваров

Артем Пивоваров у 33-й день народження подарував фанатам неймовірний подарунок – телеверсію свого грандіозного концерту, яке з тріумфом пройшло у Палаці спорту 19, 20 та 22 квітня. Цей виступ став не просто черговим концертом, а справжньою феєрією, яка підкорила серця тисяч глядачів.

За даними STUDway із посиланням на «24 канал», Пивоварову вдалося те, що до нього не робив ніхто інший: він став першим артистом незалежної України, який зібрав аншлаги у київському Палаці спорту три дні поспіль! Ці унікальні концерти вражали не лише масштабом, але й вишуканістю деталей. Режисером шоу виступив Арсен Перов, який прагнув максимально передати шалену енергетику, що ллється зі сцени під час виступів Пивоварова. Він вдало зафіксував не лише спів та танці виконавця, але і його запальну взаємодію з публікою, вражаючі стрибки та навіть професійні трюки, для яких Артем ретельно готувався з каскадером. Шоу, що отримало назву «Вірність. Стійкість. Гідність», стало результатом роботи команди з 500 людей протягом півроку. Сцена монтувалася неділю, 30 фур завезли необхідне обладнання, а виступ знімали 20 камер. «Такого ще ніхто не робив!», – захоплено коментує менеджмент Артема.

Найпам’ятніші моменти шоу:

– 19 квітня: під час першого концерту публіка вперше почула дуетну композицію «Барабан» у виконанні Пивоварова та Klavdia Petrivna, яку вони презентували саме цього вечора.

– Інший концерт: під час виконання одного з хітів Артем кинув у зал барабанну паличку, яка, на жаль, влучила у ніс однієї з прихильниць. Після концерту співак щиро вибачився перед дівчиною за лаштунками.

– Не обійшлося й без зворушливих моментів: одна з дівчат, родом з Маріуполя, поділилася з Артемом трагічною історією про те, як під час обстрілу міста вона втратила свою найкращу подругу.

Концерт-шоу Артема Пивоварова – це не просто виступ, це незабутні емоції, драйв та щирість, які наповнюють серця глядачів. Це справжня феєрія, яка підтверджує статус Пивоварова як одного з найуспішніших та найулюбленіших артистів сучасної України.

Нагадаємо, ми раніше розповідали невідомі факти про Артема Пивоварова: «Заснув на пам’ятнику п’яним в 13 років».

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *