Штучний інтелект завойовує світ моди: перший конкурс краси для віртуальних моделей

Конкурс краси віртуальних моделей

Штучний інтелект вже давно перестає бути лише цікавою вигадкою науково-фантастичних фільмів. Сьогодні ШІ активно використовується в різноманітних галузях життя, включаючи медицину, технології та навіть моду. І саме ця остання сфера стає предметом новаторського експерименту, коли «штучні» моделі беруть участь у конкурсі краси. Дізнайтеся більше про цей незвичайний захід у нашому матеріалі.

За даними STUDway із посиланням на «Хочу!», незабаром у Америці відбудеться конкурс краси, в якому не будуть оцінюватись реальні люди. Це буде перший у світі захід краси серед «штучних» красунь. Серед членів журі також будуть представники створені ШІ. Попри все це у конкурсі «Міс штучний інтелект» приз буде реальним – це 20 тисяч долларів.

Віртуальних конкурсанток будуть оцінювати за слідуючими критеріями:

1. Технічні аспекти зображення, поза, краса.

2. Навички та використання інструментів ШІ.

3. Популярність у соцмережах та впізнаваність у світі.

Оцінювати «моделей» будуть 4 члени журі, серед яких двоє осіб, створених ШІ (Емілі Пеллегріні та Айтана Лопес) та двоє реальних людей – експерт з маркетингу Ендрю Блох та головний суддя «Міс Велика Британія» Саллі-Енн Фосетт.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що штучний інтелект розумніший за людину з’явиться вже через 3 роки.

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *