Розгром критиків та антипремія «Золота малина»: як Шварценеггер вплинув на кар’єру Сталлоне

Арнольд Шварценеггер та Сильвестр Сталлоне

Шварценеггер зізнався, що в 1991 році він ввів в оману свого колегу Сталлоне, щоб той погодився на головну роль у кінокомедії «Стій! Або моя мама буде стріляти». Стрічка вийшла у прокат у 1992 р., але отримала негативні рецензії від критиків.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «TMZ», Арнольд спонукав свого агента сказати агенту Сталлоне, що Шварценеггер зацікавлений у ролі в цьому фільмі й обговорює її з режисером Роджером Споттісвудом. В результаті агент Сталлоне наполягав на тому, щоб роль дісталася його клієнту. Арні зізнався, що був задоволений, коли Слай отримав роль, бо це дозволило йому змагатися з ним. Фільм «Стій! Або моя мама буде стріляти» зібрав $70,6 млн у світовому прокаті, незважаючи на негативні відгуки критиків. Сталлоне отримав антипремію «Золота малина» за найгірше виконання ролі у цьому фільмі.

Також слід зазначити, що в 1991 році Арнольд, Сильвестр та Брюс Вілліс об’єднались, ставши співінвесторами мережі ресторанів «Планета Голлівуд». З того часу Шварценеггер зазначає, що їхні стосунки покращилися й вони стали близькими друзями. Вони також знялися разом у 4-х бойовиках: «Нестримні» (2010), «Нестримні-2» (2012), «План втечі» (2013) та «Нестримні-3» (2014).

Нагадаємо, що раніше ми розповідали, що позашлюбний син Арнольда Шварценеггера відмовився від батьківського прізвища: стало відомо чому.

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *