Ризики USB-зарядок у громадських місцях: поради експерта щодо безпечного заряджання смартфона під час подорожі

USB-зарядки в аеропортах

У наш час у подорожах туристи користуються смартфонами, оскільки вони стали незамінними помічниками. На них встановлюють всі необхідні додатки, документи та квитки. Вони використовуються для пошуку маршрутів, виклику таксі та розваг під час подорожі. Отже, не дивно, що телефони постійно розряджаються.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «УНІАН», однак заряджати їх під час мандрівки досить складно. Тож коли туристи потрапляють в аеропорт, вокзал або торговельний центр, де є вільно доступні USB-порти, вони використовують їх без роздумів про можливі ризики. Експерт з безпеки розповів про 3 причини, через які не варто користуватися USB-зарядками для гаджетів у громадських місцях:

– існує ризик потрапляння шкідливого програмного забезпечення, яке може бути встановлене на пристрій через USB-порт і використовуватися для викрадення конфіденційної інформації;

– можливий злом смартфона через пошкоджений USB-порт, що може призвести до втрати особистої інформації;

– заряджання мобільників у громадських місцях може призвести до ненавмисного розкриття даних та паролів, оскільки дані та енергія передаються через USB-порти.

Експерт також поділився кількома порадами, як заряджати телефон безпечно у громадських місцях. Він рекомендує придбати портативний зарядний пристрій, використовувати тільки його або виключати передачу даних на пристрої перед підключенням до громадської зарядної станції.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про планування подорожі наодинці: Топ-поради, які зроблять ваш відпочинок безпечним та незабутнім.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *