Продюсер 1+1 Media розповів про життя після камінг-ауту: дивовижні зміни

Володимир Завадюк

Продюсер «Голосу країни» й «Танців із зірками», розповів про переживання та зміни в житті після камінг-ауту. Понад рік тому Завадюк відкрито заявив про свою нетрадиційну сексуальну орієнтацію.

За даними STUDway із посиланням на «Мета», Володимир розмістив пост в Інстаграм, в якому поділився пережитим досвідом. Продюсер зізнався, що після камінг-ауту відчуває себе вільнішим. Крім того, змінилося коло його спілкування, але тепер поруч з ним люди зі схожими поглядами та інтересами. Завадюк також наголосив на важливості підтримки колег. Всі, хто спочатку був налаштований скептично, змінили думку на краще.

Володимир Завадюк з обранцем
Володимир Завадюк з обранцем. Фото – instagram.com.

«Моє рішення на 100% дозволило відчувати себе вільніше. Я став продуктивнішим і вільнішим в ідеях. Значно розширилося моє коло спілкування. Я відчув, що для декого я став магнітом. Я не зіткнувся з упередженням від оточення і це для мене важливо»,

– поділився чоловік.

Продюсер відзначив, що тепер він вільно спілкується з людьми та почувається комфортно:

«Я навчився робити компліменти, цікавитися у людей їхніми межами, щоб нікому не завдавати шкоди. Бути вільним, поважаючи при цьому чужі кордони та відкрито заявляти про свої. Мене прийняла мати. Тепер Ми з нею розмовляємо про моє особисте, немов друзі. Це точно повинно було відбутися раніше».

Завадюк підсумував, що не шкодує про камінг-аут. Він зазначив, що став прикладом для багатьох, демонструючи, що не варто боятися.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що зірка серіалу «Беверлі-Хіллз» розповіла, як її донька стала жертвою булінгу через життя у фургоні.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *