Правопорушення та банкрутство: фонд принца Гаррі та Меган Маркл на межі краху

Принц Гарри и Меган Маркл

Фонд Archewell, заснований Гаррі та Меган Маркл, став об’єктом уваги після того, як його визнали правопорушником через невиконання фінансових зобов’язань. Згідно з інформацією з Каліфорнійського реєстру благодійних організацій та організацій зі збору коштів, Archewell було внесено до списку протермінованих фондів через невчасне подання річних звітів.

За даними STUDway із посиланням на «Daily Mail», ця ситуація призвела до заборони фонду збирати або витрачати гроші. Фонд Archewell, що був заснований з великими амбіціями у 2020, оголосив про своє банкрутство у січні 2024 року через несплату зборів за реєстрацію та податкових зобов’язань. Цей факт ще більше ускладнився тим, що протягом 2023 року фонд не подавав річних фінансових звітів. У травні представники фонду отримали повідомлення про можливі штрафи та припинення його реєстрації від генерального прокурора Каліфорнії. Це стало наслідком попередження про порушення фінансових правил і несплату внесків.

На тлі цих проблем, принц Гаррі та Меган Маркл оголосили про розширення партнерства з Фондом GEANCO під час візиту до Нігерії. Однак, фінансові труднощі Archewell стали відомі після того, як фонд не зміг вчасно подати фінансові звіти, що призвело до заборони йому здійснювати благодійну діяльність.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що Гаррі відвідав Британію без Меган: несподівана причина відсутності дружини.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *