Останні новини: Кейт Міддлтон може зникнути з публічного простору до кінця року

Кейт Міддлтон

Принцеса Уельська, імовірно, не з’явиться на публіці до кінця року. Кейт продовжує лікування онкології та проходить профілактичну хіміотерапію, а далі замість того, щоб з’являтися у світлі прожекторів, вона проведе час разом з родиною.

За даними STUDway із посиланням на «The Daily Beast», на наступному тижні, коли розпочнуться шкільні канікули, принц та принцеса Уельських з дітьми відпочиватиме у маєтку Сандрінгем. Імовірно, разом з ними відпочиватимуть і батьки Кейт. Вважається, що впродовж наступних 3-х тижнів принц Вільям також буде більше приділяти часу сім’ї. Друзі Кейт Міддлтон і принца Вільяма вважають, що зараз краще для неї уникати публічності. Вони планують невеликий відпочинок із родиною, щоб уникнути будь-якого стресу чи тривоги та продовжувати працювати над покращенням стану здоров’я принцеси.

Слід зазначити, що минуло вже п’ять місяців з моменту останнього виступу Кейт у глобальному медіапростірі. Тоді Кенсінгтонський палац оприлюднив відео, в якому Міддлтон заявила про боротьбу з онкологією. У середині січня принцесі зробили планову операцію на черевній порожнині, а результати показали наявність невідомої злоякісної пухлини.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про статки Кейт Міддлтон: відверті дані про фінанси принцеси.

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *