Які насправді статки Кейт Міддлтон: відверті дані про фінанси принцеси

Статки Кейт Міддлтон

Життя Кейт Міддлтон радикально змінилося після її весілля з принцом Вільямом у 2011 році. Сьогодні вона принцеса Уельська, наступна в черзі на трон після королеви. Члени її нової родини отримують офіційний прибуток від своїх значних земельних володінь. Пара також зуміла розширити свої статки за час шлюбу.

За даними STUDway із посиланням на «lux.fm», точна оцінка багатства королівської сім’ї не відома, але за даними CelebrityNetWorth, статки Кейт оцінюються в 10 млн дол., а її чоловіка – у 100 млн дол. Ця оцінка, ймовірно, не включає їхні приватні маєтки вартістю понад $1 млрд. До заміжжя Кейт була відносно заможною завдяки успадкованому трастовому фонду, який у 2014 р. становив понад 3 мільйони фунтів стерлінгів ($3,7 млн). Її батьки, Майкл і Керол, заснували успішний бізнес «Party Pieces», що дозволило сім’ї забезпечити 3-х дітей престижною освітою та купити нерухомість у Лондоні та Беркширі.

За даними Evening Standard, до королівського весілля бізнес з організації вечірок був оцінений у 30 мільйонів фунтів стерлінгів ($37 млн). Але під час пандемії бізнес втратив понад 1 мільйон фунтів стерлінгів ($1,3 млн). Станом на 2023 рік Party Pieces Holdings Limited накопичила боргів на 2,6 мільйона фунтів стерлінгів ($3,2 млн), що призвело до продажу бізнесу. До шлюбу Кейт працювала в сімейному бізнесі та займалася закупівлями аксесуарів для бренду одягу Jigsaw. Зараз вона «працююча герцогиня», яка присвячує свій час благодійній діяльності, представляючи країну та корону. Її офіційні витрати на життя, подорожі та побутові потреби покриваються з Суверенного гранту.
Королівська сім’я щорічно передає прибуток від своїх володінь під назвою Crown Estate уряду Великої Британії, отримуючи назад частину цих коштів у вигляді Суверенного гранту. Історично ця частка становила 15%, але у 2017 році її підвищили до 25% для фінансування ремонту Букінгемського палацу. Уряд оголосив, що з цього року ця частка буде знижена до 12% через нові прибутки від офшорних вітрових електростанцій на території Королівського маєтку.

У минулому фінансовому році королівська сім’я отримала 86 мільйонів фунтів стерлінгів ($109 млн) з Суверенного гранту, згідно з річним звітом. Це становить 1,29 фунта стерлінгів (1,63 долара США) на людину у Великій Британії. Основний грант у розмірі 51,8 мільйона фунтів стерлінгів ($65 млн) покриває офіційні поїздки, утримання майна та операційні витрати. Суверенний грант не покриває витрати на безпеку Кейт та інших членів королівської родини, які фінансуються коштом платників податків, проте їхня вартість не розголошується.
Кейт, Вільям і їхні три дитини – Джордж, Шарлотта та Луї – живуть у трьох резиденціях: Кенсінгтонському палаці в Лондоні, Анмер-Холі в Норфолку і котеджі Аделаїда в маєтку Віндзорського замку. Анмер-Хол Кейт отримала як подарунок від королеви Єлизавети II, а котедж Аделаїда пара орендує.

Нагадаємо, ми раніше повідомляли, що подруга Кейт розповіла про складний період в житті принцеси та принца Уельських: «Переживають справжнісіньке пекло».

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *