Оновлені дані досліджень: світова тривалість життя зросте на 5 років до 2050 року

Тривалість життя

Аналіз світового тягаря захворювань показує, що тривалість життя зросте на 5 років до 2050 року. Проте це збільшення буде сповільнене порівняно з десятиліттями до пандемії COVID-19. Найбільше зростання очікується в регіонах з низьким показником тривалості життя.

За даними STUDway із посиланням на «The Lancet», подібні прогнози необхідні в першу чергу для розробки національних програм охорони здоров’я. Особливість прогнозів у цій галузі полягає у врахуванні змін у кількості та складі населення за віком. Демографічні оцінки необхідні для оцінки впливу старіння населення на тягар захворювань. Зменшення народжуваності також має важливі наслідки для майбутніх систем освіти, робочої сили та пенсійних систем. Дослідники розширили прогнози тягаря захворювань, включаючи несмертельні захворювання і оцінка кількості років з інвалідністю до 2050 року для 204 країн і територій.

Згідно з базовим сценарієм, очікувана тривалість життя у світі збільшиться з 73,6 у 2022 до 78,2 років у 2050 році. Цей показник буде меншим, ніж у попередні три десятиліття. Країни з низькою тривалістю життя очікують найбільшого зростання. За прогнозами тривалість життя у країнах Африки на південь від Сахари збільшиться з 64,4 р. у 2022 році до 73,6 р. у 2050 році – це найбільше прогнозоване зростання.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про чотири звички, які продовжать ваше життя на десять років.

Подорожі в глибини суспільних та культурних аспектів життя, щоб допомогти краще зрозуміти та обговорити важливі питання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *