5 незвичайних типів стосунків, про які ви могли не знати

Типи стосунків

Коли ми говоримо про стосунки, на думку зазвичай спадають романтичні, дружні або родинні. Проте світ стосунків набагато складніший, існує безліч нюансів, про які ми можемо не знати. 

За даними STUDway із посиланням на «lux.fm», ось 5 незвичайних типів стосунків, про які ви могли не чути:

1. Бежевий прапорець:

Цей термін використовується для позначення стосунків, які не є ні токсичними, ні ідеальними. Ваш партнер може здаватися вам абсолютно нормальним, але для інших його поведінка може бути дещо дивною або відштовхуючою.

2. Situationship:

Так називають стосунки, в яких немає чітких домовленостей та зобов’язань. Їх можна описати фразою “усе складно”. Люди в таких стосунках постійно намагаються з’ясувати, хто вони одне для одного. Це може бути секс по дружбі, короткий роман або низка побачень, які ні до чого не приводять.

3. Delusionship:

Це уявні стосунки з реальною людиною. Ви можете фантазувати про те, що у вас є романтичні стосунки з кимось, але насправді їх не існує. Ви можете романтизувати цю людину та її дії, не бачачи її реальних вад.

4. Cuffing season:

Цей термін описує романи, які починаються восени та закінчуються весною. Люди в таких стосунках шукають партнера, щоб пережити холодний сезон у чиїхось обіймах і не почуватися самотніми. Ці стосунки не передбачають довгострокових зобов’язань і зазвичай закінчуються з приходом весни.

5. Golden retriever boy:

Так називають стосунки з «хорошим хлопцем», який намагається вам максимально догодити. Він уважний, добрий, турботливий, енергійний і завжди переймається вашим самопочуттям. Він прагне сподобатися вашим друзям та батькам, щоб справити на них гарне враження.

Важливо пам’ятати, що це лише п’ять із багатьох незвичайних типів стосунків. Кожен досвід унікальний і не існує єдиного правильного способу будувати стосунки. Найголовніше – це те, щоб ви обоє були щасливі та задоволені стосунками.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про гостьовий шлюб: ідеальна форма відносин чи ризик для ваших стосунків.

Подорожі в глибини суспільних та культурних аспектів життя, щоб допомогти краще зрозуміти та обговорити важливі питання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *