Об’єднані Арабські Емірати: що потрібно знати про місцеві правила життя?

Об’єднанні Арабські Емірати

Об’єднані Арабські Емірати особлива країна зі своїми традиціями та правилами. Вони розповсюджуються не лише на громадян країни, але й туристів, які мріють відвідати цей регіон розкоші й екзотики.

Як повідомляє «STUDway» з посиланням на «Ранок ICTV», одним з основних правил, які важливо дотримуватися в Арабських Еміратах, є скромний одяг. Необхідно враховувати місцеві традиції та не носити відвертий одяг в громадських місцях – рекомендується прикривати зону декольте та ноги. Що припустиме на пляжі, може бути неприйнятним у супермаркетах чи торгових центрах. Зазначається, що поважання культури та традицій іншої країни є ключовим аспектом.

Ще одним важливим правилом є обмеження вживання алкоголю в громадських місцях. У Дубаї алкогольне сп’яніння у громадських місцях карається законом. Рекомендується утримуватися від виходу на вулицю в стані алкогольного сп’яніння та враховувати, що в цій країні обмежені місця, де можна вживати алкоголь. Супермаркети в Еміратах не продають алкоголь, проте пропонують широкий вибір інших продуктів, включаючи навіть товари з України. Їжа в ресторанах представлена кухнею різних країн світу, задовольняючи гастрономічні запити туристів.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, про що говорить кількість зірок готелю.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *