Кількість зірок готелю: що вони насправді означають для вашого комфорту

Класифікація готелів

Однією з найважливіших складових успішного відпочинку є ретельний вибір готелю. Зазвичай цей аспект недооцінюється, але проблеми та незручності під час проживання можуть значно зіпсувати ваш відпочинок. Наразі існує понад 30 різних класифікацій готелів, включаючи системи зірок, літер, корон та інші.

Як повідомляє «STUDway» з посиланням на «ТСН.ua», однак найбільш популярною є «зіркова» система, де кількість зірок вказує на рівень комфорту та обслуговування.

Одна зірка – готель має однотипні кімнати площею 8-10 кв. м. Зручності, такі як ванна кімната та туалет, можуть бути спільними для кількох номерів, і телевізор може знаходитися в холі. Харчування не включено.

Дві зірки – вказують на наявність кількох типів номерів та можливість обрання сніданку. У кімнаті буде туалет, ванна або душ.

Три зірки – у вас гарантовано буде просторий номер площею 10-12 кв. м з телевізором, телефоном і мінібаром або холодильником. Готель повинен мати не менше 2-х додаткових послуг, таких як спортзал, басейн, сауна, масажний кабінет тощо. В номері буде повноцінна ванна кімната, а також шампунь, мило та гель для душу.

Чотири зірки – це вищий рівень комфорту. Тут працює цілодобовий бар або ресторан, а також надаються додаткові послуги, такі як фітнес та бізнес центри, сейф та кондиціонер в кожному номері.

П’ять зірок – означають готель «люкс» з високим рівнем обслуговування. Тут можливий цілодобовий сервіс номерів, а персонал надає ексклюзивні послуги. Розмір кімнати не менше 16 кв. м.

Важливо враховувати, що стандарти комфорту можуть відрізнятися в різних країнах і класифікації готелів можуть мати власні особливості. Також слід зазначити, що системи харчування, такі як BB (сніданок), HB (напівпансіон), FB (повний пансіон) і «Все включено», можуть бути запропоновані в різних комбінаціях залежно від країни та регіону, в якому розташований готель.

Нагадаємо ми раніше розповідали про головні тренди у світі туризму на 2024 рік.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *