Біль і розчарування Бреда Пітта: ще одна дитина вирішила відмовитися від його прізвища

Бред Пітт та Шайло

Іноземні ЗМІ повідомляють, що Бред Пітт дуже засмутився через новини про те, що його 18-річна донька Шайло вирішила відмовитися від батькового прізвища. Це вже третя дитина, яка залишає лише прізвище Енджі.

За даними STUDway із посиланням на «People», конфлікт із дітьми надзвичайно засмучує 60-річну кінозірку.

«Він знає та засмучений тим, що Шайло не схотіла мати його прізвище. Він ніколи не почувався таким щасливим, як при її народженні. Він завжди мріяв про донечку. Розуміння того, що він втрачає дітей, безумовно, є важким для Бреда. Він обожнює дітей та сумує за ними. Це надзвичайно неприємно»,

– повідомив інсайдер ЗМІ.

Відомо, що наразі чоловік почувається щасливим у нових стосунках. Однак погані відносини з дітьми завдають йому болю. Пітт сподівався на відновлення стосунків з Шайло, яка нещодавно відмітила 18-річчя та є його біологічною донькою. Однак, схоже, що примирення в найближчому майбутньому не є реальним. Окрім Шайло, у союзі акторів народилися близнюки Нокс і Вів’єн. Також експодружжя виховувало усиновлених дітей – Захару, Пакса і Меддокса. Першою публічно відмовилась від прізвища батька Захара, далі – Вів’єн. Тепер же таким чином вирішила діяти й Шайло.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, чому Бред Пітт зупинив боротьбу за дітей з Джолі.

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *