Несподівана правда про клуб, де виступала Леді Гага: скандал набирає обертів

Леді Гага

Американська співачка Леді Гага опинилася в центрі скандалу, пов’язаного з нічним клубом The Box у Нижньому Іст-Сайді Нью-Йорка. Колись вона виступала в цьому клубі, беручи участь у різних шоу-програмах.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «lux.fm», інформаційні таблоїди повідомляють, що клуб звинувачують у тому, що він допускав домагання до своїх працівниць. Одна з жінок, яка продавала капелюхи, подала позов проти закладу. У позові, поданому у 2022 році, зазначається, що менеджери примушували офіціанток та інший персонал носити зухвалі вбрання та переміщатися так по місту, щоб залучати чоловіків до бару. Екс-робітниця також стверджує, що клуб надавав чоловікам доступ до сексуальних послуг, обіцяючи дівчатам вигоди у вигляді фінансової компенсації, кар’єрного росту та знайомств з багатими та впливовими особами.

Наразі відомо, що Леді Гага організовує дівич-вечір пред весіллям для сестри Наталі The Box. Це викликало критику з боку шанувальників, які закликають співачку скасувати захід в контексті скандалу та зайняти чітку позицію.

Зазначимо, що клуб The Box відомий своєю провокаційною репутацією з моменту відкриття у 2007 році та приймав таких знаменитостей, як Зої Кравіц, Ліндсі Лохан, Майлі Сайрус та інших. Судовий процес щодо сексуальних домагань у The Box триває.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про сукню, що змінила історію: як вбрання з м’яса зробило Леді Гагу найепатажнішою зіркою світу.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *