Несподівана правда: чому хліб – найгірша страва для качок

качки у парку

Дослідники наполегливо рекомендують утриматися від годування качок традиційними ласощами – хлібними крихтами. Хоча багато з нас чули, що хліб може бути шкідливим для качок, проте це попередження здається не впливає на нашу звичку кидати хліб в ставок у парку. Дослідники вказують, що це неприродна їжа для птахів, яку слід виключити.

Як повідомляє «STUDway» з посиланням на «IFLScience», експерти Королівського товариства захисту птахів (RSPB) заявили, що годування качок хлібом може призвести до проблем. Птахи можуть відчувати себе ситими та не шукати інші, більш поживні продукти. Це може призвести до недоїдання, особливо небезпечного для молодих каченят, які можуть стати занадто залежними від людської їжі та втратити навички добування їжі самостійно. Дослідники також вказують на те, що хліб має обмежену поживну цінність для птахів. Він є аналогом фастфуду у світі птахів.

Крім того, не з’їдені шматочки хліба у водоймі можуть стати ідеальним ґрунтом для розмноження бактерій і грибків, а це може загрожувати здоров’ю як самих птахів, так і людей. Хліб може привертати інших тварин, таких як щури, які можуть бути переносниками хвороб. Регулярне годування птахів в одному місці може також стати джерелом концентрації випорожнень, створюючи середовище для поширення бактерій.

В якості заміни хлібним крихтам, експерти рекомендують вибирати більш природні та поживні продукти для годування качок, такі як цукрова кукурудза, вівсяна каша, розморожений зелений горошок, насіння для птахів, рис, салат, овочева шкірка, виноград та морква. Однак важливо слідкувати за розміром їжі, оскільки качки не жують, а проковтують її цілою.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, коли краще лягати спати для ідеального здоров’я та гарного емоційного стану.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *