Маша Єфросиніна та Тимур Хромаєв незабаром оголосять про розлучення: ЗМІ

Маша Єфросиніна розлучається

У мережі активно обговорюються чутки про те, що ведуча Марія Єфросиніна та її чоловік більше не перебувають разом. Очікується, що Маша розповість про це під час відвертої розмови з ним.

За даними STUDway із посиланням на «Хочу!», чутки про кризу у подружжя вже давно обговорюються. Телезірка багато разів публічно натякала на ці проблеми. Однак не менш активними були й розмови про можливе розлучення, нібито Тимур вже втішається в обіймах другої жінки. За інформацією ЗМІ, подружжя планує офіційно повідомити про розлучення. Ймовірно це відбудеться у пілотному випуску нового Ютуб-проєкту Єфросиніної. З кадрів зі зйомок видно, що першим гостем підкасту ведучої став її чоловік. Однак, офіційного підтвердження цим чуткам наразі немає, і можливо, подружжя спробує спростувати всі плітки про свої стосунки. Яким чином все буде відбуватися стане відомо після прем’єри нового проєкту Маші.

Однак, судячи з анонсу прем’єрного випуску нового проєкту ведучої, її співрозмовником став саме Тимур. Лисина та борода чоловіка у кадрі підтверджують цю здогадку. Тепер питання полягає в тому, чи вони підуть за сценарієм своїх шоу-бізнесових колег Трінчер і Волошина, які відкрито розказали про свої проблеми в шлюбі під час розмови у відео-блозі.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про негативні наслідки війни: чому в Україні розлучень стало на 35% більше.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *