Краса і багатство: фото резиденції Бориса Джонсона та його саду за 3 мільйони фунтів

Будинок Бориса Джонсона

З того часу, як екс-прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон та його дружина Керрі поселилися в розкішному заміському особняку Брайтвелл-Менор, вони не тільки люблять документувати своє життя, але й розкрили секретну королівську деталь у своєму саду, площею майже 5 акрів.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Country Life», цей сад має ставок із качками, рів і каштан, який виріс із зібраного на «Віндзорській королівській милі» каштана. «Довга прогулянка» або «Віндзорська королівська миля» – це алея дерев завдовжки близько 8 км, створена за часів Чарльза II, що входить до складу Великого Віндзорського парку. Початково вона була засаджена в’язами, але після поширення хвороби серед голландських в’язів у 1980-х роках, була засаджена дубами, кінськими каштанами і лондонськими платанами.

Будинок Бориса Джонсона
Брайтвелл-Менор – будинок Бориса Джонсона. Фото – Country Life Magazine.

Сад Джонсонів, окрім свого королівського секрету, став улюбленим місцем для їхніх дітей, які часто граються з качками, отриманими від сусідів. Сам особняк, Брайтвелл-Менор, за 3 млн. фунтів стерлінгів, вражає своєю розкішшю. Збудований понад 400 років тому, цей особняк має 9 спалень, 5 ванних кімнат, 6 вітальень і безліч відкритих камінів. Маєток розташований на 5 акрах садів у селі Брайтвелл-кам-Сотвелл в оксфордширській долині Білий Кінь.

Саме село має давню історію та було засноване ще в саксонські часи. Замок на місці особняка датується середньовіччям і відтоді він пройшов численні реконструкції та доповнення. Сучасна будівля включає елементи тюдоровського та георгіанського стилів, а її краса доповнюється прилеглими садами та територіями. Отже, Брайтвелл-Менор – не просто будинок, а історія, яку розповідає кожен камінь і дерево на його території.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *