Які хобі стануть головними трендами цього року: дізнайтеся про найцікавіші з них

Трендові хобі 2024

Незалежно від того, маєте ви досвід або тільки шукаєте нове хобі, мало що може зрівнятися з радістю від вивчення чогось нового. Розгляньмо, які хобі популярні у 2024 та що можна обрати для себе.

За даними STUDway із посиланням на «24 канал», до найбільш трендових хобі відносяться:

Валяння з вовни

Створення тривимірних об’єктів з вовни, таких як тварини, квіти або інші фігурки, наразі активно набирає популярність у соцмережах. Якщо вам подобаються невеличкі дрібнички, валяння може стати чудовим хобі. Для цього вам знадобляться лише 3 матеріали: поверхня для валяння, вовна та голка із щербинками.

Епоксидна смола

Вона широко використовується для створення декору та прикрас, а також для створення унікальних меблів. Змішування смоли з кольоровими пігментами дозволяє створювати красиві візерунки і текстури. Цей напрям творчості існує вже багато років, але нещодавно його популярність знов зросла завдяки TikTok.

Вишивка

Вишивка залишалася актуальною, але замість звичних технік популярною стає робота з пробійною голкою. Відмінність цієї техніки полягає у використанні особливої голки, яка створює незвичайну текстуру. Голку тримають в руці, як ручку і тикають нитку в тканину. Так створюють різні речі – від килимків і рамок для фото до картин і підставок.

Реставрація старих меблів

Реставрація вінтажних меблів стає справжнім трендом. Люди діляться в соціальних мережах відео, де вони знаходять старі меблі та що з них виходить після роботи. Люди знову самостійно роблять подушки, штори і пуфики.

Малювання ракелем

Ракель – інструмент у вигляді тонкої пластини, ножа чи шкребка. Цей вид мистецтва не потребує досвіду – воно доступне для кожного. Щоб створити картину ракелем, потрібно точково нанести на полотно фарби різних кольорів і розподілити їх ракелем.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, як картини по номерам стали трендом у світі творчості.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *