Кевін Спейсі розплакався на ток-шоу та зізнався, що став банкротом

Кевін Спейсі

Кар’єра одного з найуспішніших акторів Голлівуду зазнала краху після обвинувачень у сексуальних домаганнях. Кевіна Спейсі опинився на межі банкрутства, коли його будинок у Балтиморі був виставлений на аукціон. У емоційному інтерв’ю з Пірсом Морганом він визнав, що після витрат на судові витрати в гучній справі про сексуальне насильство у нього майже не залишилося грошей.

За даними STUDway із посиланням на «Фокус», актор розплакався, визнавши, що після витрат на судові тяганини він став банкрутом. Коли ведучий запитав його, де він зараз живе, на що Кевін відповів:

«Отже, на це запитання відповідь така: я не зовсім впевнений, де я зараз буду жити, але останнім часом я перебував у Балтиморі під час зйомок серіалу «Картковий будиночок»».

Спейсі двічі уникнув банкрутства після обвинувачень у сексуальних домаганнях, які йому пред’явили у 2017 році. Після того, як чоловіка обвинуватили в сексуальних домаганнях до актора Ентоні Реппа, коли тому було 14, а Кевіну – 26, стрімінгова платформа Netflix звільнила його. У 2021 році суд зобов’язав Спейсі виплатити майже $31 млн сервісу Netflix, який зняв серіал «Картковий будиночок». Однак у лютому він домовився з Media Rights Capital (MRC) про виплату лише $1 млн. Зараз, за словами актора, у нього майже немає грошей та на ньому висять величезні борги.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про відсутність Бейонсе: в чому справжня причина її загадкового зникнення.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *