Кемерон Діас знову на великому екрані: що відомо про її першу роль за останні 10 років

Кемерон Діас

51-річна акторка готується повернутися на великий екран після десятилітньої перерви. Кемерон Діас раніше в своїх інтерв’ю висловлювала намір приділити більше часу родині. Разом з чоловіком – музикантом Бенджі Медденом, кінозірка виховує 4-річну донечку Реддікс.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Deadline», зірка в даний час перебуває на останніх стадіях переговорів стосовно участі у чорній комедії від Apple Original Films. Ця інформація з’явилася через рік після повідомлень з внутрішніх джерел, які стверджували, що Кемерон не має наміру повертатися до кінематографу та виразила бажання приділити більше уваги своїй сім’ї.

Сюжет розгортається навколо Ріфа (Кіану Рівза), якого описують як «пошкоджену голлівудську зірку, яка змушена опуститися в темряву свого минулого, щоб побороти своїх демонів і згладити провину після того, як до нього звернулися через таємничий відеоролик». Поки немає точної інформації про те, яку саме роль виконає Кемерон. Не надано жодного розкладу виробництва картини. Також плани щодо релізу проєкту від Apple залишаються невідомими. Участь Діас у майбутньому фільмі «Знову в дії» буде її першою роллю за десятеріччя після «Енні» у 2014 року.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *