iPhone 16 здивує: нова кнопка для швидкої фотографії

iPhone 16

iPhone 16 – один з найбільш очікуваних смартфонів 2024 року. Хоча Apple ще не представила пристрій, вже з’явилися перші дані про нього. За витоками інсайдерської інформації, iPhone 16 може мати нову кнопку, якої раніше не було в жодній моделі.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Daily Mail», Apple докладає зусиль, щоб утримати всі подробиці про новий смартфон в секреті. Однак нещодавно стався витік інформації, який розкрив деякі деталі про наступний iPhone. Рендери дизайну показують нову кнопку, розташовану з правого боку, яку називають «кнопкою зйомки». Вона дозволить зробити фото або почати відеозйомку одним натисканням. Також передбачається наявність сенсору у кнопці для регулювання фокусу і масштабу. Це дасть користувачам альтернативу торканню екрана і зменшить час, потрібний для активації камери. Іншими словами, вони зможуть швидше зафіксувати швидкоплинні моменти життя.

Як і iPhone 15, очікується, що iPhone 16 буде доступний у чотирьох версіях – стандартній, Plus, Pro і Pro Max. Рендери стосуються лише версії Pro, тому імовірно, що кнопка зйомки може буде відсутня у двох найдешевших моделях. Деякі джерела також стверджують, що розмір екрана моделі Pro збільшиться з 6,1 до 6,3 дюймів, а Pro Max – з 6,7 до 6,9 дюймів. Очікується, що iPhone 16, який вийде у вересні, стане найбільш дорогим смартфоном від Apple. Точні ціни поки не відомі, але ймовірно, вони будуть вищими, ніж у iPhone 15.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що за прогнозами штучний інтелект розумніший за людину з’явиться вже через 3 роки.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *