Секрет відмінного здоров’я і довголіття: що приховує містечко Лома-Лінда в Каліфорнії

Дослідники виявили унікальне містечко Лома-Лінда, Каліфорнія, де люди живуть довше та залишаються здоровими до старості. За даними IFLScience, це місто входить до п’ятірки світових зон довголіття. Лома-Лінда славиться середньою тривалістю життя на 10 років більше за середній показник у США. Дослідження показали, що чоловіки в цьому місті доживають до 89 років, а жінки – до 91.

Як повідомляє «STUDway» з посиланням на «Фокус», одним із таємничих чинників, що впливає на тривалість життя в Лома-Лінді, є дієта мешканців. Дослідники вказують на особливості раціону, пов’язані з вірою місцевого населення, адже адвентисти сьомого дня пропагують рослинне харчування, фізичні вправи, спілкування та стресостійкий спосіб життя. Раніше проведені дослідження також підтверджували, що рослинна дієта може значно поліпшити здоров’я всього за два місяці. Вчені зі Стенфордського університету навіть заявили, що перехід на веганську дієту може бути корисним для більшості людей на планеті.

Особливо цікавим виявляється факт, що боби виявилися спільним елементом у харчуванні всіх зон довголіття. Дослідження показують, що місцеві жителі всіх цих регіонів споживають принаймні одну порцію бобів щодня. Це може вказувати на те, що боби є своєрідним «суперфудом» в сучасному світі.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що приховують препарати «Вегові», «Оземпік» та «Мунджаро»: вся правда про шлях до ідеальної фігури.

Подорожі в глибини суспільних та культурних аспектів життя, щоб допомогти краще зрозуміти та обговорити важливі питання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *