Хто з зірок не відвідав Met Gala 2024 і чому

Кого не було на Мет Гала 2024

6 травня 2024 року в Нью-Йорку відбувся щорічний бал Інституту костюма Метрополітен-музею, відомий як Мет Гала. Цього разу тема заходу звучала як «Сплячі красуні: відродження моди». Однак на цьому престижному заході бракувало кількох постійних гостей, що зазвичай відвідують бал.

За даними STUDway із посиланням на «People», Ріанна, яка регулярно з’являлася на сходинках Метрополітен-музею, не змогла відвідати захід цього року через хворобу. Співачка Тейлор Свіфт також була відсутня, оскільки вона зайнята репетиціями для продовження свого туру Європою. Блейк Лайвлі, яка зазвичай є однією з найочікуваніших гостей, також не була присутня цього разу.

Дженніфер Лопес сяяла в прикрашеній кристалами сукні, однак її чоловік Бен Аффлек не зміг з’явитися, оскільки був зайнятий зйомками у своєму проекті «Бухгалтер 2». Леді Гага, яка славиться своїми незвичайними виходами на Met Gala, цього разу вирішила пропустити захід, віддаючи перевагу музиці.

Також були відсутні пара Тревіса Баркера та Кортні Кардаш’ян, які поїхали у відпустку на Багами, а також Кріссі Тейген, яка не планувала відвідувати захід. Кеті Перрі, яка не з’явилася на Met Gala цього року, взяла участь у веселощах, поділившись вірусним зображенням, створеним штучним інтелектом, на якому вона зображена у казковій сукні.

Таким чином, цьогорічний Мет Гала був наповнений модою та гламуром, хоча відсутність деяких ключових зірок викликала подив у прихильників заходу.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про Мет Гала: подія року в світі моди з шаленими цінами на квитки.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *