Хочете мати комфортний переліт: уникайте цих місць у літаку

Найгірші місця в літаку

Багато пасажирів не усвідомлюють, наскільки вибір місць у літаку може вплинути на комфорт під час подорожі, оскільки є ряди, які набагато гірші за інші та можуть зіпсувати весь переліт. Далі ми розповімо про три найгірших варіанти місць у літаку та причини, чому їх слід уникати.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «The Sun», досвічена стюардеса дала поради щодо вибору оптимальних місць для комфортного перельоту в економкласі.

«На мою думку, найгірше місце в економкласі – це ряд біля перегородки. Для тих, хто не знає, перегородка – це перший ряд в економкласі, з додатковим простором для ніг і стіною перед пасажирами замість крісел. Логічно, чому багато хто хоче сидіти там, адже більше місця для ніг. Але саме тут знаходяться дитячі колиски, тож ви, ймовірно, зустрінете дітей, які плачуть»,

– зазначила стюардеса.

Також вона додала, що хоч їжа та напої пасажирам цього ряду подаються раніше інших, це місце дуже незручне через шум від дітей. Саме тому воно вважається найгіршим. Стюардеса також звернула увагу на інші невдалі місця, такі як останній ряд. Коли ви там сидите, то можете відхилити крісло, не турбуючись про тих, хто позаду. Втім, у задній частині салону є свої недоліки: більша турбулентність, близькість до туалетів, а також те, що їжу та напої приносять останніми.

Стюардеса також застерегла від місць у середині рядів.

«Найзручніше сидіти біля вікна або проходу – це найкращі місця для подорожі. Біля вікна є спинка для голови, а біля проходу – додатковий простір для ніг. Але середнє місце не має жодної з цих переваг. Ви опиняєтесь у центрі літака, зажаті між іншими пасажирами, не маєте ні вікна, ні простору для ніг. Це найгірше місце для сидіння»,

– зауважила вона.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про секрети бюджетних мандрівок.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *