6 напоїв, що зміцнюють імунітет: як поліпшити здоров’я за кілька ковтків

Напої для підвищення імунітету

Для досягнення довгого та здорового життя важливу роль відіграє імунна система, яка є захисним механізмом організму від патогенів та хвороб. Один із ефективних способів зміцнення імунітету – це зміна харчування.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «She finds», існує шість напоїв, що сприяють підвищенню імунітету, поліпшуючи загальний стан здоров’я та можливо навіть продовжуючи термін життя.

1. Зелений чай на думку дієтологині Крутіки Нанаваті, є не лише смачним напоєм з кофеїном, але й потужним джерелом антиоксидантів, зокрема епігаллокатехіну галлату (EGCG), який підвищує імунну функцію. Антиоксиданти борються з запаленнями, захищають клітини та зміцнюють імунну систему.

2. Соки з цитрусових багаті вітаміном С, який грає ключову роль у підтримці функцій імунної системи та стимулює виробництво білих кров’яних тілець для боротьби з інфекціями.
3. Латте з куркумою є ще одним корисним напоєм, оскільки куркумін, речовина, яка міститься у турмерику, має протизапальні та антиоксидантні властивості, які сприяють оптимальному функціонуванню імунної системи.

4. Імбирний чай завдяки присутності гінгеролу, також допомагає знизити ризик інфекцій та зміцнити імунну систему.

5. Ягідні смузі, зокрема з чорниці, полуниці та малини, містять велику кількість антиоксидантів, які сприяють імунним реакціям, зменшують запалення та захищають від окисного стресу.

6. Бульйони, як кісткові, так і овочеві, є важливим доповненням до раціону, оскільки вони містять велику кількість вітамінів і мінералів, необхідних для підтримки імунітету.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що вчені визначили безпечний часовий ліміт для відеоігор: як уникнути проблем зі здоров’ям.

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *