Еллінікон: Греція будує найбільш розумне місто Європи

Найбільше в Європі розумне місто

Греція знову піднімає амбітний план перебудови кинутого аеропорту Еллінікон на найбільше розумне місто в Європі з площею 25 км². За планом проєкт завершать до 2037. Очікується, що воно збільшить ВВП Греції на 2,5%, створить 80 тис. робочих місць і приверне 1 млн мандрівників на рік.

За даними STUDway із посиланням на «Сikavosti», проєкт, який реалізується компанією Lamda, деякий час стикається з труднощами, проте за останніми даними робота набирає обертів. Вже ведеться будівництво 100-метрової вежі Marina Tower, що буде першим хмарочосом в країні. Еллінікон – це не просто місто майбутнього, воно представляє собою грандіозну візію Греції. Розташоване на площі 6200 акрів (25 км²) воно буде віддалено від Афін всього на 20 хвилин і з’єднає 2 містами. Еллінікон об’єднає розкіш, екологічність та інновації.

У межах Еллінікона з’явиться готель, казино, прибережний парк і житлові комплекси з видом на море. Місто отримає 2 великі торговельні центри і спорткомплекс з майданчиками для різних видів спорту. Еллінікон стане «розумним містом» з новітніми технологіями управління. Інфраструктура матиме передові алгоритми ШІ та мережу 5G. Всі сервіси будуть доступні в одному застосунку.

Компанія Lamda розраховує, що тут буде побудовано 10 тис. будинків. Попит на житло тут великий – з 243 квартир 140 вже під бронню. Найбільший попит мають розкішні апартаменти в вежі Marina Tower та вілли на березі моря. У Lamda сподіваються, що до кінця 2026 р. перші жителі заселяться в будинки.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про сенсацію в світі технологій: штучний інтелект розумніший за людину з’явиться вже через 3 роки.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *