Дев’ять країн, де не прийнято давати чайові

Чайові офіціантам

Одна з найбільш розповсюджених проблем для подорожуючих, які відправляються відпочивати за кордон, полягає в тому, скільки залишати чайових у ресторанах різних країн. Це питання стає справжнім головним болем, адже це може суттєво збільшити бюджет подорожі.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Daily Mail», проте є країни, де туристи можуть відпочивати, не турбуючись про додаткові витрати за обслуговування офіціантів. Пропонуємо вам список з 9 країн, де чайові не є звичайною практикою, а в деяких випадках їх можуть розцінити як образу.

1. Австралія: тут ніхто не буде ображатися, якщо ви не залишите чайові, але маленька сума буде приємною для офіціантів. У великих містах часто додається 10% плати за обслуговування в рахунок.

2. Швейцарія: у цій країні зазвичай чайові вже включені у ціну, але якщо вам подобається сервіс, то вони будуть доречними.

3. Аргентина: трудовим законодавством країни заборонено давати чайові, але вони становлять значну частину доходу офіціантів.

4. Бельгія: офіціанти в цій країні мають високу зарплатню, тому чайові не є обов’язковими, але за гарне обслуговування можна віддячити грошима.

5. Французька Полінезія: тут не лише не очікують чайові, але їх навіть можуть відмовитися приймати.

6. Сінгапур: чайові не є офіційною практикою, але невелика сума не буде вважатися образливою.

7. Японія: в культурі Японії високі стандарти обслуговування, тому чайові можуть бути сприйняті як образа.

8. Китай: традиційно чайові у Китаї вважаються хабарем, а в більшості випадків – особистою образою.

9. Південна Корея: тут чайові також вважаються проявом грубості, тому їх можуть відхилити.

Нагадаємо, ми раніше дали практичні поради для подорожуючих: як правильно спакувати валізу.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *