День закоханих у світі: як святкують цей день у різних країнах

День закоханих

День закоханих – особливе свято, яке відзначають у всьому світі. У різних країнах це свято відзначається по-різному. Отже, як саме проходить 14 лютого у різних країнах.

Як повідомляє «STUDway» з посиланням на «OBOZ.UA», давайте розглянемо, як саме святкують цей день у різних частинах світу.

Італія вважає себе власником Дня закоханих, адже саме тут зберігаються мощі Святого Валентина. Цей день італійці відзначають серйозно, прикрашаючи вітрини червоним та даруючи жінкам червоні квіти. Молодь вірить, що їх обранець буде тим, кого вони зустрінуть першим у цей день.

Франція святкує День закоханих як свято любові, а не лише закоханості. Французи вітають рідних, друзів та коханих подарунками, серед яких є дорогі прикраси, квіти та навіть лотерейні білети.

Велиобританія з ХІІІ століття відзначає День Святого Валентина. Тут традиційно шлють валентинки близьким. Легенда стверджує, що першу листівку відправив герцог Карл Орлеанський дружині із в’язниці.

Ісландія святкує День закоханих вогнищами, що символізують кохання та пристрасть. Чоловіки вішають на шию намиста з вугіллям, а жінки – камені, вірячи, що це збереже їхнє кохання.

В Данії на День закоханих влаштовують гучні вечірки та концерти. Тут прийнято відправляти валентинки без підпису, а якщо отримувач вгадає від кого вона, то отримає шоколадне пасхальне яйце.

Чехія святкує 2 Дні закоханих: 14 лютого та 1 травня. Парочки обмінюються обіцянками та вішають замки, які символізують їхнє кохання.

В Вірменії 13 лютого відбувається богослужіння, під час якого благословляють свічки. Закохані перестрибують полум’я, тримаючись за руки, вважаючи, що це збереже їхнє щасливе кохання.

На Ямайці святкують легко і з гумором, організовуючи весільні церемонії на пляжах, де всі роздягнені до спідньої білизни або купальників.

У Китаї День закоханих припадає на середину серпня і називається «ніч семи». Легенда про хлопця та небесну сестру визначає цю дату. Незаміжні дівчата у воду кидають вишивальні голки – якщо вони спливають, це означає, що скоро буде весілля.

У Бразилії святкують День закоханих 12 червня. Одинокі дівчата проводять в цей день ритуали, щоб привернути кохання і прискорити настання весілля.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, чому мандарини – найкращий подарунок на Китайський Новий рік.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *