Чому мандарини – найкращий подарунок на Китайський Новий рік

Китайський Новий рік є одним із найзначущих свят у китайській культурі, що визначає початок нового року за лунним календарем. Традиційно в цей день люди дарують подарунки своїм близьким та друзям, а серед популярних символічних дарунків особливо виділяються мандарини.

Як повідомляє «STUDway» з посиланням на «NV», мандарини є одними з найулюбленіших подарунків на китайський Новий рік. Ці яскраві цитрусові фрукти несуть у собі символіку багатства, удачі та процвітання. А чому саме мандарини? Одна з причин полягає в тому, що в китайській мові слова «золото» та «пара мандаринів» мають схоже звучання. Таким чином, мандарини стали символом матеріального достатку. Крім того, що ці фрукти дуже смачні та корисні, вони приносять радість та благополуччя.

Традиція дарувати мандарини на китайський Новий рік існує століттями і донині залишається популярною в Китаї. Важливо зазначити, що Китайський Новий рік, також відомий як Свято весни, є найважливішим святом у Китаї та інших країнах Східної Азії. Його відзначають у перший молодик після зимового сонцестояння, яке зазвичай припадає на лютий або березень. У 2024 році китайський Новий рік припадає на 10 лютого, визначаючи початок нового циклу згідно з китайським календарем.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що в Китаї надважка демографічна криза: Чому китайців стає менше з кожним роком? Чому провалилась політика «одна родина – одна дитина»?

Подорожі в глибини суспільних та культурних аспектів життя, щоб допомогти краще зрозуміти та обговорити важливі питання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *