Чому бортпровідники не п’ють каву та чай на борту: дізнайтеся неприємну правду

Чому не варто пити чай та каву в літаках

Можливо ви помічали, що більшість бортпровідники ніколи не п’ють гарячої води під час польоту? Досвідчені мандрівники також рекомендують на борту літака обмежуватися виключно мінералкою. Але з якої причини? Відповідь доволі неприємна.

За даними STUDway із посиланням на «IFLScience», за словами однієї зі стюардес бортпровідники ніколи не будуть пити гарячу воду в літаку, чай та каву. Але чому ні? Справа в тому, що для їх приготування зазвичай використовується вода з кранів, що має неналежну якість. Проведене ще в 2004 дослідження встановило, що 12,6% зразків містять коліформи.

«Загальна кількість коліформ та кишкова паличка – це індикатори того, що інші хвороботворні організми можуть бути присутні в воді та негативно впливають на здоров’я»,

– зазначається в дослідженні.

Було встановлено, що зі 158 літаків, у 2-х було виявлено позитивний результат на кишкову паличку, що може викликати діарею та спазми шлунку. Кожен 8-й літак не відповідає стандартам безпеки стосовно якості воді. У відповідь на ці дослідження у 2009 р. були змінені стандарти. Відтепер авіакомпанії мають дезінфікувати воду та перевіряти її не рідше одного разу на рік. Але нові правила не покращили ситуацію.

У 2012 було проведено додаткові тести та результати виявилися такими ж: близько 12% зразків показували наявність коліформ, хоча лише 0,5% містили E.Coli. У 2015 дослідження, опубліковане в Міжнародному журналі екодосліджень і громадського здоров’я, продемонструвало, що у вантажівках, що транспортують воду, було більше бактерій, ніж у первинному джерелі води. Але якщо вам здається, що це неважливо, тому що нагрів води вбиває всі хвороби, вам потрібно ще раз подумати.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, як подорожувати без зайвих витрат: 5 рекомендацій для економії грошей.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *