Site icon STUDWay

Олег Скрипка та Наталка Тур поскандалили під час проєкту «ТУР Зірками»

Олег Скрипка

Олег Скрипка. Фото - rbc.ua.

Олег Скрипка потрапив у словесний конфлікт з журналісткою Наталкою Тур під час зйомок проєкту «ТУР Зірками» від Люкс ФМ. Під час інтерв’ю Тур поставила йому досить особисте запитання про можливі зради в його особистому житті через те, що він, як музикант, багато гастролює та часто перебуває в подорожах.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Фокус», вона цікавилася, чи були моменти, коли він можливо зраджував своїй дружині або ж відчував спокуси під час цих подорожей. Скрипка відреагував на запитання з великим здивуванням та відмовився відповідати на нього, назвавши його надто особистим і провокаційним. Він висловив своє здивування, що журналістка поставила йому таке запитання, та відзначив, що вважає це неприйнятним на відкритому інтерв’ю.

Під час обміну словами Скрипка поставив зустрічне запитання журналістці щодо її ставлення до того, що до 24 лютого 2022 року в ефірі Люкс ФМ використовувалися пісні російською мовою. Крім того, музикант запитав Тур, чи вона зраджує свого чоловіка. Ці запитання були відвертою відповіддю на провокаційний характер запитань журналістки та спрямовані на висвітлення ситуації. Після інциденту Скрипка висловив своє здивування та невдоволення такими запитаннями, вважаючи їх неприйнятними та неетичними. Цей інцидент став причиною обговорення українською громадськістю та викликав різні думки щодо меж, які можна переступати під час журналістських інтерв’ю.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що жінка отримала мільйонну винагороду від Пола Маккартні за знахідку втраченої 50 років назад бас-гітари.

Exit mobile version