Відома блогерка Сімбочка зізналася, що приєднатися до гурту Kalush їй особисто запропонував фронтмен колективу Олег Псюк. Деталі їхньої співпраці дівчина розкрила у шоу «Перепрошую», яке виходить на ютуб-каналі Анни Трінчер, пише Studway з посиланням на 24 канал.
Як виявилося, жодних офіційних документів Сімбочка з гуртом не підписувала та гонорарів не отримує. За словами блогерки, співпраця з Kalush відбувається на бартерних умовах.
«Вони зараз пишуть для мене пісні, створюють фундамент, із яким я виступатиму. У майбутньому, можливо, працюватиму сольно. А натомість я даю їм піар»,
– поділилася дівчина.
Інфлюенсерка також пояснила, що не погодилася укладати офіційний контракт через негативний досвід у минулому, тому вирішила залишити все в більш вільному форматі.
Зазначимо, що у липні блогерка оголосила, що стала частиною гурту Kalush. Вже у березні 2026 Сімбочка разом із Kalush Orchestra вирушить у концертний тур Сполученими Штатами. Про це колектив повідомив у своєму Instagram.
Нагадаємо, ми раніше повідомляли, що Сімбочка оприлюднила докази домашнього насильства з боку Парфенюка: подробиці.