Безтурботна красуня на милицях: Вікторія Бекхем після травми ноги вразила всіх на Паризькому тижні моди

ВІкторія та Девід Бекхем

49-річну Вікторію помітили у Парижі з милицями. Під час появи на публіці з помічниками, зірку, яка нещодавно травмувала нижню кінцівку, не супроводжували чоловік або діти.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Daily Mail», мати 4-х дітей травмувалася в День Святого Валентина під час тренування, що призвело до перелому ноги. Наразі для пересування зірка вимушена використовувати милиці. Дружину футболіста помітили в перший день Паризького тижня моди. Вікторія обрала пальто кольору хакі, чорні штани та лаковані туфлі на ремінці. Під час прибуття до світової столиці моди дизайнер була оточена помічниками, один з яких тримав її сумку Herms та парасольку. Вікторія залишила волосся розпущеним та додала до образу темні окуляри від сонця.

Нагадаємо, 14 лютого, привітавши Девіда з Днем закоханих, Вікторія повідомила, що отримала травму в спортзалі. Під фото травмованої стопи вона весело прокоментувала: «З Днем святого Валентина… упала в спортзалі! !! ». Сам чоловік також поділився знімком травмованої кінцівки дружини, наголосивши, що це сталось в наслідок нещасного випадку. Недивлячись на травму, Вікторія продовжує вражати стильним виглядом та непохитним духом.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *