Здійснення мрій за законами фен-шуй: як створити карту бажань, яка привертає удачу

Карта бажань

Наші найбільші мрії не завжди залежать від удачі та сприятливих обставин. Щоб не відкладати їх здійснення на довго, можна створити карту бажань. Вона допомагає не лише пам’ятати про мрії, а й зосередитися на їх досягненні. Що таке карта бажань і як її створити, щоб вона сприяла удачі – далі у матеріалі.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «vikna.tv», карта бажань – це плакат або дошка, на яку кріпляться картинки з мріями, бажаннями та цілями. Вона допомагає візуалізувати та зібрати все бажане в одному місці, а також мотивує до дій. Створити карту бажань можна як у форматі онлайн, так і на папері. Онлайн-версії доступні у застосунках WishWish, Vision Board або Trello, але паперова версія виявляється більш цікавою, особливо якщо до процесу залучаються близькі люди.

Згідно з фен-шуй, увага до сторін світу та вибір картинок на дошці має велике значення. Кожна частина дошки має свій напрямок. У центрі дошки краще помістити своє фото без сонячних окулярів та з посмішкою. Далі дошку слід візуально розділити лініями, як у грі «Хрестики й нулики».

Шаблон карти бажань
Фото – ganok.in.ua.

У кожному квадраті потрібно розмістити мрії, відповідно до таких категорій:

1. Багатство та достаток

2. Сім’я.

3. Знання, саморозвиток, мудрість.

4. Слава, лідерство, авторитет, визнання.

5. Кар’єра.

6. Кохання, стосунки, шлюб.

7. Діти, творчість.

8. Подорожі, розваги, відпочинок.

Кожне бажання формулюється чітко і прописується на зворотному боці картинки, наприклад: «Я щасливий(-а) і здоровий(-а)». Після того, як бажання з картки здійснюється, йому слід подякувати та замінити його на нове, адже розвиток постійно триває. Створення карти бажань допомагає відсіяти рутинні речі та визначити справді важливі мрії. Постійне перебування картки перед очима стимулює до саморозвитку та реалізації мрій, надихає до дій і створює атмосферу позитиву та натхнення в кімнаті.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про лайфхаки для комфортного перельоту: як зробити вашу подорож набагато приємнішою.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *