Як «правило 2 хвилин» допоможе навести лад у вашому житті

Правило 2 хвилин

Наш мозок не завжди допомагає нам у житті, особливо коли мова йде про прийняття рішень. Вони передбачають зміни та з часом – доволі кардинальні. Мозку це не до вподоби, тому ми на інстинктивному рівні уникаємо змін. «Правило 2 хвилин» – чудовий вихід для кожного з нас. Воно позбавляє нас від болісного процесу прийняття рішень – ми лише робимо те, що потребує трохи більше ніж хвилину, не відкладаючи на потім.

За даними STUDway із посиланням на «woman24», прийняття «правила 2 хвилин» допоможе вам значно знизити рівень стресу та зробить життя більш організованим та спокійним. Як же працює «правило 2 хвилин»?

1. Зникла гора немитого посуду

Для того, щоб помити тарілку відразу після їжі, вам не знадобиться багато часу. Введіть це у звичку та купа брудного посуду назавжди зникне з вашого життя.

2. В кімнаті – завжди чисто

Повернувшись додому, складіть відразу одяг та інші особисті речі в певне місце. І таким чином вам більше ніколи не доведеться скидати одяг з ліжка на крісло. Жити в чистій квартирі набагато приємніше.

3. Відразу відповідайте на електронні листи

Щоб не доводилося витрачати купу часу в майбутньому, відповідайте на листи відразу. Це займає не більше 2-х хвилин і звільняє вас від подальшого «розгрібання завалів».

4. Прийшли рахунки за минулий місяць?

Оплачуйте рахунки відразу. Онлайн-оплата займає кілька хвилин і позбавляє вас від штрафів та відключення комунальних послуг.

5. Якщо треба щось зробити – зробіть це одразу

Життя стане спокійнішим, якщо позбутися цілого списку дрібних завдань. Робіть все, що займає менше ніж 2 хвилини, одразу.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про 5 стратегій, які змінять ваше життя: як знайти баланс між роботою та особистим часом.

Подорожі в глибини суспільних та культурних аспектів життя, щоб допомогти краще зрозуміти та обговорити важливі питання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *