Site icon STUDWay

Як доглядати за орхідеєю, щоб вона радувала вас красою протягом усього року: ефективні поради

Догляд за орхідеями

Фото - ria.ru.

Орхідею часто називають однією з красивіших домашніх рослин. Вона радує нас своїм цвітом протягом усього року. Але іноді після придбання рослини ми не знаємо, як правильно доглядати за нею: поливаємо раз на тиждень і пересаджуємо раз на кілька років. Проте, рослина потребує особливої уваги та далі ми розповімо, як правильно доглядати за орхідеєю.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «vikna.tv», існують різні способи поливу орхідей. Оберіть найкращий для себе, але обов’язково дотримуйся основних правил.

– Нижній полив: розташуйте вазон у тазику з водою кімнатної температури так, щоб вода не дійшла до верху горщика. Залиште орхідею у воді протягом декількох годин, після чого вийміть та поставте на місце.

– Верхній полив: субстрат, у який посаджена рослина, поливають зверху. Не забувайте зливати зайву воду, якщо орхідея стоїть у кашпо.

– Обприскування кореневої системи: це гарний спосіб забезпечити вологу кореневій системі.

Пересаджувати орхідею можна в будь-яку пору року, але не під час цвітіння. Пам’ятайте, що це стрес для рослини, тому намагайся пересаджувати її тільки у випадку необхідності. Орхідеї полюбляють світло, але під час цвітіння їх можна перемістити у темніше місце. Після цвітіння рекомендується розмістити рослину на світлі, але не під прямими сонячними проміннями.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про зіркові хобі: як улюблені знаменитості проводять свій вільний час.

Exit mobile version