Site icon STUDWay

Зіркові хобі: як улюблені знаменитості проводять свій вільний час

Хобі зірок

Фото - 24tv.ua.

Навіть за щільного графіка, зірки знаходять час для улюблених занять. Часто хоббі зірок виявляються цікавими та незвичайними. Далі ми розповімо, як проводять вільний час українські зірки.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «24 канал», хобі зірок вражають своєю різноманітністю та творчим підходом до відпочинку.

1. Даша Астаф’єва – ріркова рибалка

Даша, обираючи між рестораном та природою, віддає перевагу відпочинку на свіжому повітрі. Співачка неодноразово розповідала про свою пристрасть до риболовлі та навіть час від часу ділиться своїми трофеями в соціальних мережах. Окрім риболовлі, Даша полюбляє плести та гуляти з собаками.

2. Альона Вінницька – майстриня хенд-мейду

Альона Вінницька присвячує увесь вільний час хенд-мейду. Вона в’яже гачком, виготовляє прикраси для інтер’єру. На відміну від в’язання одягу, Альона знаходить задоволення у створенні прикрас та декору.

3. Артем Пивоваров – майстер Кунг-Фу

Співак зізнався, що вже кілька років він вивчає кунг-фу, зокрема в’єтнамо-китайський вид мистецтва Він-чунь. Займаючись цим видом бойового мистецтва, він регулярно відвідує тренування та семінари.

4. Аліна Гросу – монтажниця кліпів

Аліна виявилася не тільки творчою в музичному плані, але й має талант у монтажі кліпів. Вона монтує свої відео самостійно та навіть виконує роль режисера, що значно заощаджує її гроші.

5. Ольга Полякова – сировар та кулінар

Полякова не лише має власне господарство і тримає кіз для сироваріння, але також ділиться своєю пристрастю до кулінарії в мережі. Вона регулярно демонструє свої кулінарні досягнення та рецепти, демонструючи талант у готуванні.

Exit mobile version