Xiaomi виходить на новий рівень: компанія представляє смарт-кільце з автономністю на 180 днів

Смарт-каблучка Xiaomi

Компанія Xiaomi анонсувала своє перше розумне кільце, розкривши декілька ключових особливостей, повідомляє портал GSMArena. Головною особливістю цього гаджета є надзвичайна автономність, яка складає 180 днів. Хоча йдеться, ймовірно, про тривалу роботу в режимі очікування, такий показник все одно вражає. На відміну від цього, Galaxy Ring від Samsung може автономно функціонувати лише від 5 до 9 днів.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «GSMArena», не зважаючи на велику тривалість роботи, кільце залишається дуже тонким, маючи профіль товщиною 2,2 мм. Це робить пристрій майже непомітним під час повсякденного носіння. За словами виробника, аксесуар буде відстежувати активність користувача (кількість кроків, спожиті калорії) та метрики здоров’я, а також вимірювати пульс, рівень кисню в крові та інші параметри, що робить його схожим на розумний годинник. Анонс першого подібного гаджету від китайського виробника є показником того, що такі пристрої незабаром будуть популярними, подібно фітнес-трекерам чи розумним годинникам.

Варто відзначити, ще до кінця цього року Samsung має намір випустити Galaxy Ring, що, за передбаченнями ЗМІ, може стати хітом. У компаній Xiaomi та Samsung є можливість зробити цей пристрій популярним. Ймовірно, незабаром Apple також представить розумне кільце. Засоби масової інформації повідомляли, що компанія занепокоєна випуском Galaxy Ring і прискорює розробку аналога. Apple вважає, що цей портативний пристрій у найближчому майбутньому стане популярним, як менша і більш автономна альтернатива смарт-годиннику.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, чому відмова від телефону зранку може змінити настрій на весь день.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *