Site icon STUDWay

Втілюйте мрії в реальність: віртуальні подорожі дозволяють побачити світ не виходячи із дому

Віртуальні подорожі

Фото - vikna.tv.

Одним із найбільших відкриттів в сучасній науці стало використання віртуальної реальності (VR) в туризмі. Це відкриває нам можливості побачити світ у зовсім новому світлі, навіть не виходячи з дому.

За даними STUDway із посиланням на «vikna.tv», віртуальна реальність вже кілька років активно використовується у сфері туризму. VR-екскурсії музеями вже стали звичними для нас. Особливого попиту цей напрям зазнав під час карантину. Раніше такі можливості були доступні лише в закордонних музеях, але тепер українці можуть побачити й мальовничі куточки своєї країни (наприклад, такі можливості пропонує Київ Цифровий).

Також VR активно використовується в маркетингу. Різноманітні вебсайти для бронювання житла або готельних номерів вже давно почали використовувати віртуальну реальність. Також авіакомпанії та туристичні агенції використовують VR для просування своїх послуг.
Основна перевага VR-подорожей полягає у ціні, точніше, у безкоштовності. Люди спочатку пробують, а тоді вже купують. Вам не потрібно платити ні за що: переліт, проживання, харчування, розваги та інше, адже з VR подорожжю ви фізично не виходите за межі вашого дому.

Віртуальний туризм має ще кілька переваг для туристів, серед яких:

– дослідження різноманітних напрямків, недоступних або важкодоступних – ви можете подорожувати навіть під водою або високо у повітрі, зазирнути до давно затонулих кораблів на дні океану, піднятися на найвищу гору без фізичних зусиль;

– натхнення;

– відсутність неприємних переживань та інцидентів – вам не потрібно турбуватися про переліт, небезпеку в незнайомій країні, невідомі закони та правила перебування за кордоном;

– екологічність – тут не лише про загальновідому шкоду для екології від забруднень, а й про ваш вуглецевий слід.

Технологія VR щороку набуває все більшої популярності, і прогнозується, що глобальний ринок віртуального туризму досягне $847,95 млрд до 2028 року. Разом з тим, експерти вважають, що віртуальний туризм не замінить традиційні фізичні подорожі, але стане їх доповненням. Такі ресурси, як Travelbox VR, Київ Цифровий, Discover, AirPano VR та інші, дозволяють користувачам отримати унікальний досвід подорожей через віртуальну реальність.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про ТОП-10 популярних міст, де туристів ловлять на гачок.

Exit mobile version