Site icon STUDWay

Остерігайтеся шахраїв: ТОП-10 популярних міст, де туристів ловлять на гачок

Іспанський Бенідорм і німецький Берлін

Іспанський Бенідорм і німецький Берлін. Фото - unian.net.

Під час відпочинку більшість людей розслабляються і втрачають пильність, тому не дивно, що саме туристи часто стають жертвами шахраїв. З кожним роком аферисти стають все винахідливішими, через що навіть найдосвідченіші мандрівники можуть потрапити в їхні пастки.

За даними STUDway із посиланням на «Daily Express», зазвичай, чим крупніше туристичне місто, тим більше там шахраїв. Відповідно до дослідження компанії Action Fraud, яка опитала британських туристів, було складено список із 10 міст світу, де туристи найчастіше ризикують стати жертвами аферистів.

1. Бенідорм, Іспанія. Це надзвичайно популярне місце для літнього відпочинку, де шахраї не дрімають. Особливо слід остерігатися пропозицій, які здаються надто вигідними, щоб бути правдою.

2. Берлін, Німеччина. У німецькій столиці варто бути обережними з компаніями, які змушують швидко приймати рішення – зазвичай так діють шахраї.

3. Ібіца, Іспанія. Відвідувачам головного місця для вечірок в Іспанії рекомендується звертати увагу на погану граматику в рекламі, оскільки це може бути ознакою шахраїв.

4. Валлетта, Мальта. Шахраї тут часто використовують підроблені оголошення, намагаючись змусити туристів забронювати щось негайно. Якщо щось виглядає сумнівно, краще бути обережним.

5. Албуфейра, Португалія. У популярному напрямку португальського Алгарве туристів часто обманюють фальшивими пропозиціями готелів. Рекомендується перевіряти зображення в Google, щоб дізнатися, чи не були вони вкрадені з реальних готелів.

6. Бангкок, Таїланд. Перед бронюванням у тайській столиці обов’язково перевіряйте, чи реальне це місце відпочинку.

7. Мальдіви. Якщо ви бачите пропозицію відпочинку в цьому розкішному місці, яка виглядає надто привабливо, обов’язково перевірте, чи справжнє це оголошення.

8. Дубай, ОАЕ. У цьому місті також варто остерігатися фальшивих пропозицій відпочинку.

9. Нью-Йорк, США. Експерти попереджають туристів бути обережними з пропозиціями, які виглядають занадто добре, щоб бути правдою.

10. Дублін, Ірландія. Ірландська столиця останніми роками стала дуже популярною серед туристів, тому шахраї тут також не сплять.

Нагадаємо, ми раніше розовідали про головні тренди у світі туризму на 2024 рік.

Exit mobile version