Всесвіт культової гри Minecraft розширюється і починає охоплювати світ освіти та розваг

Minecraft

Багато освітніх закладів тепер використовують Minecraft як частину навчальної програми в ряді шкіл завдяки новому пакету.

Як повідомляє «STUDway» з посиланням на The Sun, Minecraft Education – це версія Minecraft, розроблена спеціально для шкіл і освітніх середовищ. До Minecraft Education періодично додаються нові уроки та досвід, а бібліотека навчальних інструментів постійно розширюється.

Раніше Minecraft Education співпрацювала з культовим серіалом документальних фільмів про природу Девіда Аттенборо «Крижана планета 2» для створення одного з найбільш завантажуваних уроків на платформі.

Мільйони гравців вже випробували Frozen Planet 2 у Minecraft, що дозволило їм взаємодіяти з дикою природою. Після успіху цієї співпраці Minecraft знову співпрацює з BBC, щоб надати гравцям новий досвід.

Корпорація Майкрософт створила Planet Earth 3 Minecraft World, у яку тепер можна грати. Ви можете грати як за дослідника, який вивчає дику природу, так і за різних тварин, які намагаються вижити, незважаючи на труднощі. Minecraft сподівається, що світ дасть гравцям краще розуміння біології та біорізноманіття, а також різних екосистем.

Minecraft
Minecraft Education містить кілька тварин із серіалу. Фото – thesun.co.uk

Продюсер серії «Планета Земля 3» Метт Брендон каже:

Ми раді співпрацювати з Minecraft Education. Ми сподіваємося, що діти в усьому світі матимуть можливість взаємодіяти з історіями, натхненними серіалом «Планета Земля 3», через захоплюючий ігровий процес. Також дізнавшись більше про наш крихкий світ природи та істот, з якими ми живемо на цій планеті.

Джастін Едвардс, директор із навчання Minecraft Education, в свою чергу заявив:

Minecraft Education рада розширити наше партнерство з BBC Earth, спираючись на нашу роботу над Frozen Planet 2. Новий досвід природного світу в Planet Earth 3 наближає нас до тварин і їхнього середовища. У цьому світі ви дізнаєтесь про тварин з різних континентів, на морі, небі та суші, а також про те, як вони виживають і процвітають.

Також раніше ми писали про лайфхаки для кімнатних рослин з Інтернету, які можуть принести більше шкоди, ніж користі

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

1 Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *